درباره ما
درباره محصولات کنجدی ترنم

 

 

سابقه طولانی ، موفق و درخشان استان یزد به ویژه شهرستان اردکان در تولید فرآورده های کنجدی در سطح بین المللی آشکار است. و کیفیت محصولات کنجدی یزد و اردکان از جایگاه ویژه ای در سطح کشوربرخوردار است . حلوا ارده يکي از غذاهاي قديمي است که تبديل توليد سنتي آن به توليد صنعتي باعث حفظ و ماندگاري آن در فهرست غذاها و الگوي مصرف ايراني‌ها شده است. اگر امروز اين غذا را به صورت بسته‌بندي شده در بازار به راحتی خریداری می کنید روزهاي زيادي صرف شده تا دست‌اندرکاران توليد اين ماده غذايي آن را به صورت امروزي درآورده تا محصول را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهند .

تولیدی فرآورده های کنجدی ترنم ،تولید کننده ارده و حلوا ارده ممتاز با شماره ثبت  189819 و شماره نظارت بهداشت  35/1197  یکی از پیشتازان تولید ارده و حلوا ارده ممتاز در این صنعت می باشدو همینک محصولات جدیدی از جمله ارده های طعم دار را به خانواده محصولات خود اضافه کرده است.

و حال تولید روغن ارده و روغن کنجد ترنم که به دو نوع روغن کنجد بکر و روغن کنجد تصفیه شده و بی بو در یکی از معتبرترین کارخانه های یزد به سفارش محصولات کنجدی ترنم تولید گردیده.روغن کنجد ترنم تهیه شده از مرغوب ترین کنجد ، دارای نشان استاندارد و مجوز بهداشت و غذادارو ، و ایزوهای 22000:2005 ، ایزو 9001:2008 و نشان حلال می باشد.                                             

 

 )         آوای خوش لحظه های شیرین شما(

 

 

 

كلیه حقوق این سایت متعلق به محصولات كنجدي ترنم میباشد و هر گونه كپی برداری از تمام یا بخشی از آن پیگرد قانونی دارد

 
tarannomco.ir  Copyright © ‍Hdm-Co Corporation All Rights Reserved